KALENDARZ IMPREZ POWIATU, PODSTREFY  I STREFY LEGNICKIEJ 2015 / 2016

ZAWODY

POWIAT

PODSTREFA LEGNICKA

STREFA LEGNICKA

       data

miejsce

data

miejsce

data

miejsce

IGRZYSKA

Kolarstwo MTB

03 października 2015r. – Chojnów : Finał Dolnośląski. Zgłoszenia do 21.09.2015r

Unihokej

Bezpośrednio Finał Strefy

21.10.2015

Grębocice

Badminton

Bezpośrednio Finał Strefy

10.11.2015

Lubin

Sztafety pływ.

26.11.2015

 

SP4/12.3o

 

 

17.12.2015

Chojnów

Mini kosz dz.

06.01.2016

SP 4/12.30

12.01.2016

Chojnów

26.01.2016

Polkowice

Mini kosz chł.

06.01.2016

SP 4/13.00

13.01.2016

Legnica

28.01.2016

Legnica

Tenis stołowy

27.01.2016

SP4/11.oo

-

-

16.02.2016

Gierałtowiec

Mini siat.3 dz.

12.02.2016

SP4/12.3o

17.02.2016

Jawor

24.02.2016

Grębocice

Mini siat 3 chł.

12.02.2016

SP4/12.3o

18.02.2016

Legnica

26.02.2016

Legnica

Mini siat. 4 dz.

12.02.2016

SP4/12.3o

02.03.2016

Legnica

09.03.2016

Jawor

Mini siat.4 chł.

12.02.2016

SP4/12.3o

03.03.2016

Złotoryja

11.03.2016

Góra

Mini ręczna chł.

08.03.2016

SP4/12.3o

14.03.2016

Legnica

23.03.2016

Głogów

Mini ręczna dz.

08.03.2016

SP4/13.oo

15.03.2016

Chojnów

06.04.2016

Legnica

Szachy

 

 

-

-

21.03.2016

Chojnów

Czwórbój

Stadion MOKSiR

05.05.2016

/11.3o

-

-

16.05.2016

Lubin

L.A. Igrzyska

 

 

-

-

20.05.2016

Lubin

Mini nożna dz.

26.04.2016

Orlik/10.oo

10.05.2016

Jawor

30.05.2016

Polkowice

Mini nożna chł.

26.04.2016

Orlik/11.3o

12.05.2016

Legnica

31.05.2016

Góra

Trójbój L.A.

Stadion MOKSiR

10.06.2016

/11.3o

-

-

16.06.2016

Polkowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:      „Orlik" Chojnów    piłka nożna - obowiązuje obuwie halowe!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT: Andrzej Matuszewski /kom.784-902-180; szkoła 76 8-188-350/;                         e-mail: madac@poczta.fm 

UWAGA:                  w w/w zawodach uczestniczy reprezentacja szkoły.

                               I szczebel eliminacji sportowych   - awansuje  do podstrefy tylko 1 ekipa

POWIAT: Chojnów miasto (SP4 i SP3); Miłkowice; Legnickie Pole; Krotoszyce; Kunice; Ruja; Chojnów (gmina).

                               II szczebel eliminacji sportowych - awansują do finału strefy 2 ekipy

PODSTREFA LEGNICKA: mistrz Legnicy; Mistrz Powiatu Jaworskiego; Mistrz Powiatu Złotoryjskiego; Mistrz Powiatu Legnickiego.

                              III szczebel eliminacji sportowych  - Finału Dolnośląskiego awansuje tylko 1 ekipa

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ: mistrz i wicemistrz podstrefy lubińskiej (Lubin; Głogów; Polkowice; Góra) oraz mistrz i wicemistrz podstrefy legnickiej (Legnica; Złotoryja; Jawor; Chojnów)

                              IV szczebel eliminacji sportowych  - do Mistrzostw Polski awansuje tylko 1 ekipa




MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA: mistrzowie stref – Legnickiej; wrocławskie; wałbrzyskiej i jeleniogórskiej.

                               V szczebel eliminacji sportowych – Mistrzostwa Polski

                                         ( udział biorą mistrzowie województw)



                                                              KALENDARZ IMPREZ POWIATU, PODSTREFY  I STREFY LEGNICKIEJ 2015 / 2016

ZAWODY

POWIAT

PODSTREFA LEGNICKA

STREFA LEGNICKA

       data

miejsce

data

miejsce

data

miejsce

GIMNAZJADA

Kolarstwo MTB

03 października 2015r. – Chojnów : Finał Dolnośląski. Zgłoszenia do 21.09.2015r

Unihokej dz.

Bezpośrednio Finał Strefy

14.10.2015

Chocianów

Unihokej chł.

Bezpośrednio Finał Strefy

15.10.2015

Chocianów

Badminton

Bezpośrednio Finał Strefy

05.11.2015

Lubin

Sztafety pływ.

 

 

 

 

10.12.2015

Lubin

Koszykówka  dz.

19.11.2015

GM2/12.oo

24.11.2015

Chojnów

02.12.2015

Polkowice

Koszykówka chł.

20.11.2015

GM1/12.oo

26.11.2015

Legnica

04.11.2015

Lubin

Tenis stołowy

 

 

 

 

18.02.2016

Gierałtowiec

Siatkówka  dz.

06.01.2016

GM1/12.oo

11.01.2016

Legnica

19.01.2016

Jawor

Siatkówka chł.

07.01.2016

GM2/12.oo

13.01.2016

Złotoryja

21.01.2016

Legnica

Piłka ręczna dz.

25.02.2015

SP4/12.3o

03.03.2016

Legnica

21.03.2016

Lubin

Piłka ręczna chł.

26.02.2015

SP4/12.3o

04.03.2016

Złotoryja

23.03.2016

Głogów

Szachy

 

 

 

 

22.03.2016

Chojnów

Piłka nożna dz.

25.09.2015

Orlik/12.3o

02.10.2016

Jawor

12.10.2015

Legnica

Piłka nożna chł.

29.09.2015

Orlik/12.3o

05.10.2015

Legnica

13.10.2015

Legnica

 L.A. indywidualna

 

 

 

 

23.05.2016

Polkowice

Siatkówka plażowa   dz.

13.05.2016

GM2/12.3o

 

 

18.05.2016

Złotoryja

Siatkówka plażowa chł.

13.05.2016

GM2/12.3o

 

 

19.05.2016

Złotoryja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:      „Orlik" Chojnów    piłka nożna - obowiązuje obuwie halowe!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT: Andrzej Matuszewski /kom.784-902-180; szkoła 76 8-188-350/;                         e-mail: madac@poczta.fm 

 


 

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek